Zajímavé články o nemocech

By • Úno 2nd, 2013 • Category: Reklamní články

Vybraly jsme pro vás pár zájímavých článků o nemocech za minulý týden.

Informace o nemocech

Dříve si informace o nemocech lidé hledaly zejména v různých odborných knihách. V dnešní době je však spoustu informací o nemocech i přímo na internetu. Vznikly různé stránky, které se zaměřují na problematiku nemoci. Najdete tam vždy rozepsáné příznaky, příčiny a léčbu jednotlivých zdravotních problém, nemocí a choroby či zranění.

Problémy s prostatou

U mužů, kterým je více než 45 let jsou problémy s prostatou hodně časté. Spekuluje se o různých přičinách proč vlastně vznikají tyto problémy s prostatou. Mužům to často narušuje i spánek, protože musí chodit na záchod i v noci. A je to velmi nepříjemné. Článek prostata a její léčení je zaměřen na to, jakým směřem by se měla ubírat léčba nemocné prostaty u mužů.

Nepříjemná mononukleóza

Mononukleóza patří mezi velmi nepříjemné nemoci. Pro její vyléčení je třeba klidový režim a navíc je nutné, aby se držela speciální dieta. Při této dietě jde hlavně o to, aby se mohla lépe regenerovat játra. Při mononukleóze jsou játra typicky hodně zvětšené. Dřívější článek mononukleóza a její léčba popisuje jak probíhá léčba mononukleózy.

Problémy se zažíváním

Každý určitě někdy zažil průjem či zácpu. Pokud se jedná o jednorázovou záležitost tak to není problém. U žen se někdy objevuje chronická zácpa, kdy májí ženy opakovaně problém s vyprazďnováním. Častá je také celiakie, kdy nedělá některým lidem vůbec dobře lepek či crohnova nemoc. V článku crohnova nemoc příznaky jsou popsány průvodní příznaky a projevy crohnovy choroby.

Tagged as: , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply