Studio K Liberec

By • Bře 11th, 2009 • Category: Aerobik centra Liberecký kraj

Studio K Liberec Lekce

Power jóga

je jeden z největších fenoménů současné doby, je dynamickým prostředkem pro trávení volného času všech generací. Cvičení je založené na opakování základních jógových pozic (asán), které jsou řazeny dynamicky za sebou. Pravidelností se vaše svaly stanou pružné, štíhlé a funkční. Získáte lepší kondici, naučíte se obnovovat a využívat vnitřní energii, která prospěje k duševnímu zdraví a růstu.

JE ZAMĚŘENA NA:

* vyrovnávání svalové dysbalance
* tvarování problémových partií (břicho, hýždě, dolní končetiny)
* právné fungování vnitřních orgánů a vnitřních procesů v těle
* odbourávání fyzických a psychických bloků
* uvolnění a relaxaci
* aktivaci spící energie
* poznání sebe sama

!!! nevhodná pro osoby se srdečními chorobami, glaukomem a vysokým krevním tlakem

Step aerobik

je kombinace vytrvalostního cvičení na jednoduchém plastovém schodu-stepu. Tento vertikální trénink má vynikající účinky na formování stehen, hýždí a zvyšování fyzické kondice.
Bodystyling

je silově vytrvalostní trénink zaměřený na posílení hlavních svalových skupin celého těla. Pro zahřátí používá jednoduchých kroků spojených do nenáročných choreografií. Konec hodiny tvoří kvalitní strečink.

Tae bo

je lekce intenzivního cvičení složená z kopů, úderů a jejich kombinací, která na sebe navazují. Cvičení klade nároky na sílu, výbušnost, flexibilitu a koordinaci pohybu, ale nejvíce na vytrvalost. Důraz je kladen na preciznost provedení a na získání citu pro danou techniku. Doporučujeme jako doplňkový trénink nejen pro ženy, ale i pro muže.

Dětský aerobik

Od 5. roku dítěte vštěpujeme hravou formou základy držení těla, baletní průpravu, základy gymnastiky a první aerobní prvky. Cílem je rozvíjet kloubní flexibilitu, svalovou sílu a fyzickou kondici. Od osmého roku dítěte se specializujeme na závodní činnost.

Studio K Liberec Kontakt

Studio K – tělocvična
Nad Školou 278
463 11 Liberec 30 – Vratislavice nad Nisou

www stránky: Studio K Liberec

Tagged as: , , , , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply