Stravování v různých životních situacích

By • Čvc 3rd, 2013 • Category: Reklamní články

Zaměříme se na jednotlivé životní situace. A hlavně na to, jak správně jíst v jednotlivých životních situacích.

Stravování pro děti

Je třeba myslet na to, že děti také rostou a proto potřebují hodně živin. Strava dětí by měla být čerstvá a měla by být co nejvíce čerstvá. U dětí je také třeba myslet na to, aby měly ve stravě dostatek vápníku a vitamínu D. Děti by se měla také věnovat přirozenému pohybu a né pouze vysedávat u Facebooku nebo u televize. To je třeba si pohlídat.

Stravování během kojení

Když se nám narodí malé miminko, tak je velmi důležité aby jsme je kojily. Doporučuje se koji plně alespoň 6 měsíců. Uvnitř článku co jíst při kojení se můžete dočíst, co všechno by měla jíst žena během probíhajicího kojení, aby dostalo dětáťko vše co potřebuje.

Stravování, když chci přibrat svalovou hmotu

Pokud chcete přibrat nějakou svalovou hmotu, tak je třeba mít dostatek živin a zároveň mít ve stravě dostatek bílkovin. Protože bílkoviny jsou stavební látky pro svaly. Bez dodávky bílkovin, prostě naše svaly nemohou růst. Taková strava při posilování by měla tedy obsahovat dostatek bílkovin. A není pravda, že při posilování je potřeba využít různé doplňky výživy.

Stravování při potížích se žlučníkem

Západní strava vede postupně k tomu, že stále větší počet lidí má problém se žlučníkem. Žlučník má vakovitou podobu a vylučuje žluč, která je pak důležitá zejména při trávení a metabolismu tuků. Když máme problémy se žlučníkem, tak se musí držet žlučníková dieta. Jde o to, aby se šetřit žlučník. Využívá se i při žlučníkových kamenech či žlučníkovém blátu.

Tagged as: , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply