Spolehlivost antikoncepce

By • Dub 22nd, 2013 • Category: Reklamní články

Spolehlivost antikoncepce je dnes na velmi vysoké úrovni. Ale 100 procent nemůže garantovat žádný výrobce.

Rozmach antikoncepce

Dříve ženy nevyužívaly žádnou antikoncepci, dnes je tomu přesně naopak, téměř všechny ženy v produktním věku využívají antikoncepci. Dnes už je brána antikoncepce jako určitá norma a už se nikdo neptá jestli jí má brát nebo nemá brát. A jaké má případné vedlejší účinky. Dívky si zajdou na gynekologii pro svoji první hormonální antikoncepci a je hotovo.

Hormonální antikoncepce: existují více typů a druhů

Neexistuje pouze jedna hormonální antikoncepce, pro farmautické firmy je to docela velký byznys, takže existuje opravdu hodně druhů antikoncepce. Jsou také v různých cenových úrovních, doporučuji mrknout na článek antikoncepce druhy a ceny, kde jsou uvedené jak jednotlivé druhy, tak také ceny, na kolik vás zhruba taková ochrana proti početí vyjde.

Pokud antikoncepce selže

Pokud by náhadou antikocepce selhala, tak je tu možnost interupce. V článku interupce do kdy je přesně uvedené, do kdy je možné ještě provést potrat a od jaké doby už není možné provést potrat. Na potraty jsou různé názory, ale to nebudeme v tomto článku vůbec rozebírat.

Po přechodu už jí nepotřebujeme

Po skončení přechodu už ženy nepotřebují žádnou antikocepci. Uvnitř článku menopauza a její příznaky se můžete dozvědět jak se takový přechod u žen vlastně projevuje a jak ho můžete tedy účinně poznat.

Tagged as: , , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply