Potíže a nemoci vnitřních orgánů

By • Led 29th, 2013 • Category: Reklamní články

Vnitřní orgány trpí také na různé zdravotní potíže, neduhy a nemoci. Zaměříme se alespoň na některé z nemocí vnitřních orgánů lidského těla.

Člověk a jeho zdraví

Pokud žije člověk v určitě rovnováze, tak se většinou těší velmi dobrému zdraví. Pokud je však tato rovnováha z nějakého důvodu rozhozena, tak se začínají objevovat různé zdravotní problémy. A tyto zdravotní problémy se týkají i samotných vnitřních orgánů. O jaké potíže se jedná si řekneme níže.

Potíže se slinivkou

Potíže se slinivkou břišní jsou docela časté. Ať už se jedná o cukrovku prvního typu, kdy se netvoří inzulín pro harmonizování cukrvu v krvi, nebo cukrovku druhého typu, která se objevuje zejména u starších lidí. Častý je také zánět slinivky břišní. Zajímá vás jak se projevují problémy se slinivkou? Tak si přečtěte článek slinivka břišní příznaky, ve kterém jsou uvedené veškeré příznaky a projevy problémy se slinivkou břišní.

Problémy se střevy

Nejčastějšími problémy se střevy jsou průjem nebo zácpa. Průjem je obranná reakce těla, kdy se snaží s těla vypudit různé škodliviny. Problém nastává ve chvíli kdy se začíná jednat o chronický průjem. Někdy se naopak objevuje zácpa, to je stále častější problém. Kdy mají lidé problémy s vyprazďnováním. Pak však existují i vážnější onemocnění jaké je třeba rakovina tlustého střeva. V dřívějším článku rakovina tlustého střeva příznaky jsme popisovaly hlavní příznaky a projevy rakoviny tlustého střeva.

Potíže s jícnem

U jícnu se nejčatěji jedná o zánět jícnu. Hlavní projevy a příznaky jsme popsaly v článku zánět jícnu příznaky. Můžete si tento článek tedy přečíst a načerpat díky němu více informací o zánětu v jícnu.

Tagged as: , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply