Ochrana proti početí zabrání nechtěnému početí dítěte

By • Úno 4th, 2013 • Category: Reklamní články

Pokud nechceme počít nechtěně dítě, tak se musíme zaměřit na ochranu proti početí. Tento článek je psán zejména z pohledně ženské antikoncepce.

Nechtěné těhotenství

I přesto, že antikoncepce je v dnešní době opravdu masově rozšířená, tak jsou stále časté nechtěné těhotenství. To znamená, že otěhotní žena, která to neměla vůbec v plánu. Některé dívky si i přes to dítě nechají, ale některé dívky jsou raději na potrat. Na potrat jde však jít jen do určité doby. Později už není potrat možný. Níže si řekneme jaké jsou možnosti ochrany proti početí.

Nejpoužívanější je antikoncepce

Nejpoužívanějším prostředkem u žen proti otěhotnění je klasická antikoncepce. Antikocepcí existuje opravdu hodně druhů a vždy je předepisuje gynekolog. V dřívějším článku antikoncepce druhy a ceny najdete přehled jednotlivých druhů antikoncepcí a dozvíte se v jaké cenové hladině se pohybují jednotlivé druhy antikoncepce.

Využívají se i nitroděložní tělíska

Méně často se využívají nitroděložní tělíska. Opět je více druhů různých nitroděložních tělísek. Je to popsané v článku nitroděložní tělíska druhy a ceny, kde jsou uvedené druhy nitroděložních tělísek a vždy je tam také přibližná cena za kterou se dají pořídit. Nitroděložní tělíska mají stoupajicí oblibu.

Antikoncepce může mít vedlejčí účinky

Vždy je třeba myslet na to, že antikoncepce může mít vedlejší účinky. Ať už to je nepravidelná menstruace, nebo trombóza, která je hodně nebezpečná. Vždy je nutné si pořádně přečíst příbalový leták, měl by vás také řádně informovat lékař, který vám antikoncepci předepsal.

Tagged as: , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply