Mléčná dieta 8 denní + diskuze

By • Dub 17th, 2013 • Category: Reklamní články

Mléčná dieta se dostala v posledních letech na špičku oblíbenosti diet. Na závěr se můžete také zapojit do diskuze o mléčné dietě.

Mléčná dieta je v kurzu

V oblasti redukčních diet je v kurzu vždy nějaká jiná dieta. Tyto redukční diety se pak hodně střídají, velký vliv na to mají média a hlavně když dietu pak drží nějaká ta celebrita. Mléčná dieta se však drží na výsluní docela dlouho, takže to není žádná rychlokvaška, která by zazářila a zase shasla. Ale drží se v oblíbených dietách už hodně dlouho.

Mléčná dieta založená na mléčných výrobcích

Samotná mléčná dieta je založená na konzumaci mléčných výrobků. Konzumuje se tedy mléko, podmáslí, sýry, tvarohy, syrovátka a další mléčné produkty. Na internetu si můžete dohledat i různé vzorové jídelníčky na týden, kde si můžete přečíst jak může vypadat takové týdenní stravování při mléčné dietě.

Mléčná dieta na krátší dobu

Podle mě by se mléčná dieta neměla držet delší dobu. Mléčná dieta patří mezi redukční diety, které se mají držet jen omezenou dobu a nemá se jednat o jídelníček po zbytek života. To je ale asi všem stejně jasné. Ale raději jsem to zmínil, protože lidé jsou prostě různé. A pak by tělu mohly chybět různé živiny.

Jak přidat tělesný pohyb do života?

Rozhodně by jste se neměly zaměřovat pouze na úpravu vaší stravy. Důležité je také mít málo stresu a mít dostatek tělesného pohybu. Pro začátek to může být třeba i úplně obyčená rychlá chůze v lese a občas zařadit i nějaké lehké posilování doma. Ideálně cviky s tělou vlastního tělo. Můžete pak využívat i různé balanční podložky, aby se zapojislo i hluboké stabilizační svalstvo.

Tagged as: , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply