Disco Aerobic Hradec Králové

By • Úno 25th, 2009 • Category: Aerobik centra Královehradecký kraj

Disco Aerobic Hradec Králové základní informace

DiscoAerobic je sportovní společnost, která vznikla v roce 2001.
Zabýváme se především cvičením aerobiku při neobvyklé atmosféře barevných světel v diskotékovém prostředí. Tato forma aerobního cvičení je nezvyklá, protože spojuje prostředí diskoték s alternativní formou tanečního aerobiku. Je to cvičební show vedená profesionálním instruktorem aerobiku, která je po celou dobu provázena světelnými a kouřovými efekty. Náš projekt oslovuje sportovně založené lidi od útlého věku se zájmem o pohyb a tanec a horní věková hranice je omezena pouze kondičkou účastníků.

Pořádáme DiscoAerobic Tour Show s trojnásobným Mistrem světa Vláďou Valouchem a dalšími skvělými instruktory.

Cvičíme pro pomoc těch co to nejvíce potřebují

Jak vypadá cvičení DiscoAerobicu

Je to obvyklé cvičení aerobiku při neobvyklé světelné Show. Základem je zatemněný sál, barevné diskotékové osvětlení a dokonalé ozvučení. Atmosféra je umocněna světelnými efekty pronikajícími mlhou, která dodává po celou dobu cvičení skvělou atmosféru. Během cvičební hodiny, ve které se stáváte sami hlavními účinkujícími, se naučíte pokaždé novou aerobní sestavu s tanečními prvky v podání výborných instruktorů jako je Monika Sezimová 1.Vicemiss Aerobiku ČR 2002 , Gabriela Pařízková, Instruktorka aerobiku s licencí IFAA a Pavel Hanzl as DJ Merlin s mezinárodní licencí FISAF a držitelem několika republikových ocenění.

Takže při každém cvičení se naučíte a zacvičíte si úlně jinou a novou aerobní sestavu, která se skládá z obvykle používaných prvků v aerobiku. Tato sestava není nikdy předem cvičícím známa a v tom je to kouzlo. Takže, ať k nám chodíte cvičit pravidelně nebo jen občas, pokaždé si určitě skvěle zacvičíte, protože žádná hodina na předchozí nenavazuje.

Disco Aerobic Hradec Králové kontakt

Disco Aerobic

Disco Aerobic

DiscoAerobic
TJ Sokol Pražské předměstí
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

mobil 1: 777 570 954
www stránka: Disco Aerobic Hradec Králové

Tagged as: , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply