Chci zhubnout 10 kg: jak zhodit přebytečná kila?

By • Úno 5th, 2013 • Category: Reklamní články

Spousta lidí se trápí s tím, že je mají nějaké nadbytečná kila na svém těla. Hodně lidí si tak dává za cíl, že chtějí zhubnout 10 kg. V článku se zaměříme na rady jak účinně a efektivně zhodit přebytečná kila na vašem těle.

Zhubnutí na ideální váhu

Pokud máme určitou nadváhu, tak by jsme se měly snažit postupně dostat váhu do normálu. Budme se pak cítit lépe neje fyzicky, ale také psychicky. Což je možné ještě více důležité. Určitě tedy hubnutí dále neodkládejte a začněte ihned. Hodně lidí si řekne, že začne od pondělí nebo něco podobného. Ale tito lidé to pořád odstouvají a ve finále nezačnou s hubnutím nikdy. Nedělejte tedy zbytečně úplně stejnou chybu jako oni.

Na začátku můžete využít redukční dietu

Na začátku hubnutí můžete krátkodobě využít redukční diety. Mezi takové diety patří mléčná dieta nebo dieta podle krevních skupin, tato dieta je zaměřená na stravování podle krevních skupin. Podlé tohoto druhu stravování se každý stravuje odlišně podle své krevní skupiny. V poslední době je oblíbená také dělená strava nebo dieta Lenky Kořínkové.

Pozor na špatné diety

Rozhodně by jste si měly dávat pozor na špatné a jednostranné diety. Mezi takové diety patří rýžová dieta, která je založená zejména na konzumaci rýže. Po chvíli by vám lezla rýže doslova ušima. Podobně je na tom ananasová dieta či jablečná dieta. Tady ty jednostrané diety stejně jako diety pro modelky, vám mohou ve finále spíše více uškodit než pomoci.

Lepší je pomalé hubnutí než super rychlé hubnutí

Spousta lidí, kteří chtějí hubnout dělají velkou chybu v tom, že se pořád snaží o hubnutí rychle. Dávají si pak nesmyslné cíle, kdy chtějí do měsíce zhubnout spoustu kil. Ale váhu jste také nabíraly pěkně pomalu a postupně, takže úplně stejně by měla jít váha zase dolů.

Tagged as: , , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply