Bolest zad: Rakovina i jiné příčiny

By • Čvn 27th, 2013 • Category: Reklamní články

Ano, i rakovina může stát za bolestmi zad. Většinou se však jedná o jinou příčinu. A možných příčin je hned celá řada.

Bolení zad

Podle průzkumů, které se dělaly v poslední době, trpí alespoň jednou za život bolestmi zad 90 procent obyvatel západního světa. Dá se tedy říci, že bolesti zad trápí v dnešní době opravdu hodně lidí. Příčiny, proč lidí bolí záda je celá řada. Příspívá k tomu, zejména že pořád sedíme a k tomu, ještě sedíme na židli špatně.

Bolení zad se špatného sezení

Taková bolest zad se špatného sezení není vůbec nic výjmečného. V dnešní době má většinou lidí takovou práci, že celých 8 hodin sedí u počítače a něco tam dělají. Sedět na prdeli tolik hodin, však není pro naše tělo vůbec přirozené a naše záda hodně trpí. A po čase se objevují bolesti zad. Bolesti zad se většinou v případě neřešení dále zhoršují.

Bolest v křížové oblasti

Velmi časté jsou také bolesti zad v kříži. Někdy se bolestem v kříži říká také houser nebo také lumbago. Jsou to velmi silné bolesti, které nám často znemožnují i pohyb. Někdy se také využívá pojem, že někomu prasklo v kříži. A můžu vám říci, že je to opravdu velké utrpení a hodně to bolí.

Bolest zad a rakovina

V některých případech může bolest zad ukazovat na rakovinu. Někdy je přítomná i bolest nohou. Někdy mohou tyto bolesti doslova střílet do nohou. Na tomto místě je však třeba říci, že bolest zad značí rakovinu hodně málo často.

Tagged as: , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply