AEROBIC STUDIO Petry Moudré, Brno – aerobik, aqua aerobic, body form, dance aerobik

By • Úno 16th, 2009 • Category: Aerobik centra, Aerobik centra Jihomoravský kraj

AEROBIC STUDIO Petry Moudré motto

Motto:
„Pohyb je životní nezbytností, čím je člověk aktivnější, tím aktivnější život žije.“

Přestože žijeme ve velmi uspěchané době, začínáme více přemýšlet o svém zdraví, těle, o aktivním odpočinku po celodenní práci, zajímáme se o zdravou výživu, není nám lhostejný náš způsob života. Pokud hledáte místo, kde se příjemně odreagujete a zbavíte nežádoucího stresu, přijměte naše pozvání a udělejme si společně čas pro vaše tělo, ale i duši. Věříme, že právě naše studio bude místem, kde se budete dobře cítit.

Aerobic na ZŠ Hudcova

Aerobic na ZŠ Hudcova

AEROBIC STUDIO Petry Moudré CHARAKTERISTIKA LEKCÍ

POWER STRETCH – kombinace cvičení v pomalém tempu z oblasti BODY & MIND (žádné aerobikové sestavy; jde o kombinace stylů Power yogy, Pilates, 5-ti Tibeťanů). Cviky můžete přizpůsobit sami sobě. Cvičení zlepšuje držení těla, protahuje páteř, tvaruje svaly zejména zádové a břišní. Zvyšuje sílu centra vašeho těla. V hodině používáme malé míčky – overbally. Cvičí se bez bot.

PILATES – Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo svaly jako základ správného držení těla. Cvičí se bez bot.

P-CLASS – aerobní cvičení, zaměřeno nejen na spalování tuku, ale také na formování celého těla, především problematických partií- hýždě, stehna, břišní svalstvo.

BODY STYLING – velmi oblíbené hodiny zaměřené na posilování a tvarování celého těla. Hlavním cílem je posílení partií těla se sklonem k ochabování s přihlédnutím na správné držení těla a udržení fyzické kondice.

POWER YOGA – využívá některých klasických jogových pozic, upravených do dynamického a silového provedení. Přispívá k protažení a posílení svalů celého těla, odstraňuje svalové dysbalance, učí pracovat z dechem, přispívá k rozvoji kloubní flexibility, pomáhá velmi účinně formovat postavu, nabíjí energií, celkově harmonizuje organismus. Cvičí se bez bot.

AEROBIC STUDIO Petry Moudré CENÍK HODIN

Gymnázium Vejrostova: 60Kč jednorázový vstup; 550Kč permanentka 10 vstupů s platností 3 měsíce; 1.000Kč permanentka 20 vstupů s platností 4 měsíce

Obchodní dům Krokodýl – Zelný trh: 70Kč jednorázový vstup; 640Kč permanentka ZÁKLADNÍ 10 vstupů s platností 3 měsíce; 600Kč permanentka STUDENT 10 vstupů s platností 3 měsíce (nutno předložit doklad o studiu)

V hodinách je možné zakoupit posilovací gumičku či podložku na power jógu.

AEROBIC STUDIO Petry Moudré Kontakt

telefon.: 603 918 142

Více informací naleznete na oficiálních stránkách AEROBIC STUDIO Petry Moudré

Tagged as: , , , ,

is
Email this author | All posts by

Leave a Reply